Ілюстрації з найдорожчою книги в світі, яка коли-небудь продавалася на аукціонах

«Птахи Америки» – альбом з ілюстраціями птахів Північної Америки в натуральну величину, виконаними американським натуралістом Дж. Дж. Одюбоном. Друкувався частинами в Единбурзі та Лондоні з 1827 по 1838 роки. Перше видання визнано шедевром книжкової справи і найбільшою бібліографічною рідкістю.

Унікальність видання полягала в гранично високій якості ілюстрацій, над розфарбуванням яких працювали півсотні людей. Гравюри розміром в половину людського зросту від руки раскрашивались акварельними фарбами, також використовувалася пастель і гуаш. В умовах, коли фотографія тільки робила перші кроки, детальні гравірування ілюстрації були затребувані зоологами, тому велике було не тільки естетичне, а й наукове значення видання.
Співробітники Академії природничих наук у Філадельфії щоп’ятниці о 3 годині дня перевертають сторінку виставленого на загальний огляд примірника «Птахів Америки». На перевёртиваніе всіх сторінок 4 томів йде сім з половиною років.

Ми представляємо 28 зображень з цього альбому, які відмінно підійдуть для текстильного друку і стануть справжньою окрасою виробів з текстилю. Наша студія дизайну, на підставі базових зображень колекції, може створити для Вас ексклюзивну серію принтів і патерном для друку на текстилі.

Приклади зображень колекції на текстильних виробах