VIGY - популяризація Українського у світі

Хочемо познайомити вас з дуже цікавим українським брендом VIGY, який створює унікальні дизайнерські хустини з родзинкою. Нам пощастило співпрацювати з молодою та дуже креативною командою майже від самого їх заснування. Неймовірної краси хустки з’являються на світ завдяки Марії Вишневській (фотографка) та Ірині Гизі (ілюстраторка). Назва бренду до речі складається з перших букв прізвищ дівчат.

За весь час нашої співпраці було надруковано сотні метрів хустинок, не просто хустинок, а справжніх витворів мистецтв. Чесно зізнаємось, в нас не одразу було все гладко, нам довелось спочатку поекспериментувати – підібрати найкращу тканину для друку, відпрацювати оптимальну технологію друку, щоб досягти яскравого кольору, поміняти не одну швачку і таке інше. Але щоб отримати суперовий виріб, треба було постаратися та налагодити виробничий процес. Ми відповідально ставимося до клієнтів, тому звикли доводити справу до кінця. Вважаємо, що в нас вийшло. Дякуємо за терпіння Маріі та Ірині, які нас надихали своїми яскравими принтами та за те, що несуть красу людям. Коли до нас заходить нове замовлення на друк хустинок, наша команда з великим задоволенням береться за роботу. Бо перше, що ми робимо, це відкриваємо макети та милуємося малюнками, які несуть в собі окрему історію…

VIGY
МИ ХОЧЕМО, ЩОБ КОЖНА РІЧ БУЛА НАПОВНЕНА СЕНСОМ
МИ ПРО ЖІНОК, ДІТЕЙ, РІВНІСТЬ ТА УКРАЇНУ

Команда VIGY популяризують українську культуру, поширюють ідею, що українська хустка – це справжня магічна річ та оберіг в нашій країні. Своїми талановитими ілюстраціями дівчата висловлюють свої патріотичні думки та переживання. Кожна ілюстрація наповнена певним сенсом: оцифровані дитячі малюнки, зображення квітучої України, колоски пшениці, українські цитати та вірші, візерунки вишиванки, розкриваються важливі соціальні теми. Український бренд VIGY має за мету поширювати хустинки в Європі та світі, а також співпрацювати з благодійними фондами у підтримку дітей та жінок.

До дня захисту дітей VIGY разом з благодійною платформою dobro.ua зібрали малюнки діток, які постраждали від війни та зобразили їх на унікальній «добрій хустинці». Частина коштів від продажів хустинок піде на підтримку родинам з дітками, які вимушені були бігти від російської агресії.
Додатково команда VIGY персоналізує хустинки для кожного охочого, хто хоче зробити для себе хустинку зі своїм улюбленим принтом чи малюнком своєї дитини.

Ми дуже раді нагоді працювати з такими талановитими, ідейними та наполегливими дівчатами!

Щиро бажаємо бренду VIGY розвитку, процвітання і розширення кордонів своєї співпраці!

Чекаємо на Ваші замовлення та завжди напоготові Вам допомогти.