Сьогодні камуфляж став повсюдним

Компанія NotBlack спеціалізується на сублімаційному друку по синтетичних та напівсинтетичних тканинах білого кольору. Але це в минулому… Час не стоїть на місці. Нещодавно наша компанія отримала новий виклик, а саме – нанесення принтів на тканину відмінну від білого кольору. Тканина з якою нам довелось працювати – саржа бежевого кольору із щільністю – 240 г/м2, 35% бавовни та 65% поліестер.

*Друк на саржі використовується для виготовлення: спецодягу, медичного, військового одягу та інших.

Наші замовники, підприємці легкої промисловості зіткнулись із проблемою, що у постачальників не було в наявності тканини із принтом камуфляж, а нові поставки в Україну зараз не такі швидкі, як раніше. Таким чином, ми отримали нове та цікаве завдання – розробити декілька камуфляжних принтів та зробити зразки друку на тканині замовника. Нове завдання – це завжди новий виклик для нас. А ми полюбляємо доводити справи до кінця!

Таким чином, наші дизайнери розробили 4 варіанти індивідуальних камуфляжних патернів. Завдяки тому, що наші дизайнери можуть зробити будь-який колір та візерунок патерну, замовити камуфляж можна під ваші потреби та використовувати його в будь-якій місцевості: в степових, лісових чи міських умовах він буде забезпечувати чудові маскувальні властивості. Наприклад, прототипом одного з патернів став цифровий камуфляж Збройних Сил України. Тут можна ознайомитись з іншими нашими розробками з категорії «Камуфляж». Зручність ще полягає в тому, що у нас можна створити та надрукувати будь-який принт без обмежень.

Ми прагнемо бути не тільки надійним підрядником по друку на тканині, але і цінним творчим ресурсом і інструментом для будь-якого Клієнта і бізнесу, де важливі якість і різноманітність текстильних рішень.

Як виглядають паттерни та готові зразки з друком, ви можете бачити на фото.

Отриманим результатом повністю задоволенні, він перевершив наші очікування!
Як бачите, нема нічого неможливого. І як виявляється, тканина бежевого кольору ідеально підходить для сублімаційного друку.

Запрошуємо до співпраці дизайнерів одягу та аксесуарів, виробників м’яких меблів, кафе, ресторани, готелі, студії інтер’єрного дизайну, ритейлерів, виробників, бренди та просто творчих людей.