Унікальні можливості цифрового друку

Тренд в дизайні: градієнт або ефект омбре в текстильних виробах.

У NotBlack колір і креативність лежать в основі того, що ми робимо. Використання кольору, малюнка і текстури завжди було для нас другою натурою. Ми знаємо, як простір і речі можуть ожити за допомогою правильних кольорів. І це наша пристрасть.

Омбре — коротка назва ефекту плавного колірного переходу від світлого тону до темного і від одного відтінку до іншого. По-іншому цю техніку можна назвати градієнт або деграде. Популярність вона отримала з легкої руки виробників косметики для волосся і поступово стала трендовою не тільки в фешн-індустрії, а й в дизайні інтер’єрів.

Звичайно ж, мода на ефект “омбре” не оминула одяг і аксесуари. Імениті дизайнери та бренди повсякденного одягу активно використовують градієнт. Особливо це актуально для виробників спортивного одягу.

Використання декоративних подушок з ефектом омбре — відмінне рішення для тих, хто хоче додати актуальності своєму інтер’єру, але при цьому не готовий оформлювати в цій техніці значні по площі поверхні.

Градієнт може бути використаний в інтер’єрах оформлених в самих різних стилях, від неокласики до лофта і мінімалізму. При цьому попри відмінності, у них обов’язково є спільні риси — актуальність і легкість, які своєю чергою є найважливішими складовими комфортного простору.

Приклади зображень колекції на текстильних виробах

Завдяки наявності в Notblack сублімації, знімаються обмеження у виборі кольорів, рапорту і багато інших нюансів пов’язаних з традиційними технологіями друку на текстилі. Все це дозволяє нам швидко реагувати на тенденції ринку. Ми можемо реалізувати як масові, так і лімітовані текстильні проєкти відповідно до сучасних трендів.