Кольори та відтінки Вашого бізнесу

Ми звикли до того, що заклади індустрії харчування прагнуть надати відвідувачам високий рівень сервісу. Вигідно виділятися серед конкурентів, пропонувати ексклюзивні види послуг, відрізнятися індивідуальністю — від інтер’єру до фартуха на офіціанта.

Ще вчора ідеї корпоративного брендингу та стилю, у сфері спецодягу, обмежувалися кількома кольорами тканини та нанесенням логотипу компанії в один-два кольори.

Іноді лого доповнювалося невеликим символічним малюнком — це був той максимум ідей, який могло запропонувати виробництво корпоративної уніформи.

Вишивка завжди обмежена розмірами, а малюнок кількістю кольорів і стійкістю нанесення. Зображення тріскалося, лягало на текстиль «плівкою» і швидко втрачала зовнішній вигляд від частих прань.

Сьогодні, завдяки технології сублімації, всі ці обмеження зняті та перед індивідуальним оформленням корпоративної уніформи відкриті нові можливості для формування іміджу закладу в очах відвідувача.

Яскравий і повнокольоровий друк, фотографічна якість, друк по всій площі виробу і це ще не все. Як друк, так і тканини стійкі до хімічних, механічних впливів і здатні витримати велику кількість прань і відпарювання. Корпоративна уніформа з сублімаційним друком служить набагато довше і відчутно економить бюджет, в порівнянні з іншими технологіями друку.

Якщо ви приділяєте особливу увагу індивідуальності вашого бізнесу — корпоративна уніформа, за допомогою сублімаційного друку, стане новим методом комунікації з вашими відвідувачами.