Катьо-е - японська гравюра з зображеннями птахів і квітів

Колекція зображень з традиційна японською гравюрою жанру “Квіти і птахи” (Катьо-е) великого японського художника охара косон. Катьо-е – це японське поняття, що застосовується для всіх гравюр і друкованих видань, об’єднаних однією темою – жанр “Квіти і птахи” – традіцонних японське мистецтво. Косон Охара – найвідоміший майстер японської гравюри жанру Катьо-е 20-го століття. Охара косон народився в 1877 роки в Канадзава в префектурі Ісікава, що на півночі Японії.

Гравюри Охара Косон жанру квіти і птахи, а також його гравюри із зображеннями тварин, нагадують швидше акварель, ніж відбиток. Це не дивно, адже в своїх роботах художник використовував як акварель, так і масло. Його гравюри жанру “Квіти і птахи” виконані з високим ступенем майстерності, що можна помітити, як ретельно і тонко промальовано оперення птахів.

Гравюри Охара Косон завжди високо цінувалися в суспільстві колекціонерів, та й просто знавцями і цінителями як традиційне японське мистецтво, а особливо шанувальниками жанру “Квіти і птахи”. Після смерті відомого колекціонера Роберта О. Мюллера в 2003 р, велика кількість першокласних гравюр Косон стало доступним для масового ринку. Це нітрохи не знизило цінність відбитків, але навпаки сприяло високій оцінці майстерності художника серед колекціонерів і підняло ціни на його гравюри ще вище. Вартість гравюр Охара Косон, як традиційна японська живопис жанру “Квіти і птахи” (Катьо-е), знаходиться в середньому діапазоні – від декількох сотень доларів до 2000 доларів США, або набагато більше, якщо відбиток рідкісний і в єдиному екземплярі.

Ми представляємо 23 гравюри, які відмінно підійдуть для текстильного друку і стануть справжньою окрасою виробів з текстилю. Наша студія дизайну, на підставі базових зображень колекції, може створити для Вас ексклюзивну серію принтів і патерном для друку на текстилі.

Приклад зображень колекції на текстильних виробах