Сучасний тренд сьогодення

Яскраві патріотичні принти та написи із символікою України на одязі та аксесуарах – сучасний тренд сьогодення. Для шанувальників української символіки ми пропонуємо різні види текстильної продукції, які можна прикрасити модними принтами: жіночі та чоловічі футболки, світшоти, худі, ранери, подушки, скатертини, шопери та інше.

Проте найпопулярнішим виробом є футболка – це найулюбленіший виріб як чоловіків, так і жінок, тому розглянемо футболки як необмежене поле для творчості! Наші дизайнери розробили авторські принти з різноманітним дизайном на будь-який смак.

Як ми наносимо принти

Нанесення патріотичних принтів проводиться за допомогою сучасних технологій: сублімаційний друк на тканині в рулонах або перенесення принта на готовий виріб завдяки термоперенесенню.

Вибір технології нанесення малюнку залежить від кількості кольорів та складності зображення, розміру нанесення та тиражу. Всі ці питання рекомендуємо заздалегідь обговорити з нашим менеджером.

Мінімальний наклад замовлення – від 10 штук будь-якого виробу.

Створюємо стильні сучасні набори

У нашому асортименті є різнопланова текстильна продукція, яку можна компонувати між собою створюючи стильні сучасні набори. Одяг та аксесуари із символікою України – найкраще рішення для кожного, хто бажає продемонструвати власний патріотизм та індивідуальність.

Для оформлення індивідуального замовлення зв’яжіться з нашим менеджером для уточнення деталей. Ціна виробу залежить від кількості та технології друку. Зазвичай виконання замовлення, наприклад футболки з патріотичним принтом, займає від 3-х днів. Умови оплати та доставки тут.