Сумки-шопери з дизайнерськими принтами

Сумки-шопери — зручні, модні та місткі аксесуари сучасної людини.

Сумки-шопери активно входять у сферу потреб завдяки своїм якостям: зручності використання, приємним матеріалам, різноманітним дизайнам. На відміну від поліетиленових пакетів, вони міцні, складніше проколюються тонкими предметами та служать довго. Це внесок в захист навколишнього середовища. Ну а порівнювати зовнішній вигляд навіть не варто: екосумка з тканини завжди виглядає трендово.

Хоча крій виробів відносно простий, головною прикрасою сумки стають дизайнерські принти, які роблять шопери такими популярними. Завдяки новітнім технологіям друку по тканині, виходять точні та яскраві зображення фотографічної якості. При цьому цифровий друк дає можливість наносити зображення на тканині як у виробничих масштабах, так і для індивідуальних замовлень. Така сумка-шоппер з принтом може стати рекламно-сувенірним презентом бренду або ексклюзивним подарунком під замовлення.

Найбільш підходять для пошиття сумок-шоперів габардин, рогожка, фетр, плащівка, болонья. Переважно тканини на основі поліестеру: щільні, міцні, з гарним плетінням ниток, прекрасно зберігають форму і колір. Наша компанія виконує друк на синтетичних тканинах методом сублімації. Цим методом тканина запечатується безперервним малюнком в рулонах шириною до 160 м. Детальніше про технологію можна прочитати тут.

Ми не тільки друкуємо на тканині, але і виконуємо, відшив сумок-шоперів. Різноманітність форм і фасонів залежить від призначення та Вашої фантазії. Це може бути колекція різних сумок, комплект різних кольорів в єдиному стилі або в поєднанні з шарфом. Брендовані сумки для магазинів дизайнерського одягу, посуду, косметики та ін. Або спеціальні подарункові сумки-шопери, наприклад, з кишенею для пляшки елітного алкоголю.

Дизайнери нашої команди вже підготували різноманітність цікавих унікальних принтів і патернів, які представлені в нашому каталозі принтів. Також наша студія-дизайну розробляє принти за індивідуальними ескізами, описами або ідеї.

Рухаючись в ногу з часом, ми хочемо зробити цей популярний аксесуар незамінною річчю, при цьому зберігаючи функціональне використання і надаючи стильний зовнішній вигляд. Спільне втілення ідей і символіки в сумках-шоперах стане новим витком пізнаваності вашого бренду, компанії.