Ми знаємо відповіді на найбільш поширені питання у сфері друку на текстилі та розробці принтів

Сублімаційний друк (дисперсний) – спосіб фарбування світлих синтетичних тканинних матеріалів: поліефірних, поліамідних, ацетатних. Дозволяє отримати яскраві кольори, стійкі до впливу навколишнього середовища. Відмінна риса — при нагріванні дисперсний барвник переходить з твердого в газоподібний стан, минаючи рідку фазу. Сублімація барвника відбувається в діапазоні температур 180-200°C.

На готовому виробі не друкуємо. Ми друкуємо на крої або тканині в рулоні. Така технологія дозволяє пошити футболки з повним друком.

Прямим друком називають друк відразу на тканину. Ми використовуємо непрямий друк. Спочатку зображення наноситься на сублімаційний папір. У порівнянні з прямим друком, непряма сублімація, дозволяє отримати більш яскраві, чіткі та насичені зображення.

Можна, (тільки не на дуже темну тканину). Необхідно, однак враховувати, що матеріали вже пофарбовані, а Ви лише додаєте фарбу до вже наявного кольору. Щоб зображення було помітно, потрібно використовувати ще темніші фарби, наприклад чорну. Технічно білий колір не друкується, якщо в макеті є білі або дуже світлі деталі — вони будуть початкового кольору тканини.

Ширина рулону або крою на якому ми можемо друкувати 180 см.

Для сублімаційного перенесення використовуються дисперсні барвники, перенесення за допомогою яких успішно здійснюється тільки на поліефірні, поліамідні та змішані (мінімум 60% поліефіру) матеріали. Сублімаційне перенесення на чисту бавовну (як, втім, і на багато інших тканин — шовк, вовна і т. д.) дає поганий результат, це обумовлено відсутністю спорідненості сублімаційних барвників з бавовняними волокнами.

На відміну від прямого друку по поліефірній тканині технологія сублімаційного друку не вимагає ніякої обробки відбитка на завершальній стадії виробництва.

Якщо Ви не знайшли відповіді, поставте своє питання