ПРО НАС

NotBlack - Друк на текстилі та Студія дизайну

Наш проєкт заснований і розвивається в рамках провідного рекламно-поліграфічного холдингу Univest Group, що працює на ринку з 1994 року.

o-nas2

NotBlack - виробнича компанія

Ми займаємося промисловим друком по тканинах, а також реалізуємо проєкти по розробці дизайну, друку та пошиття виробів з текстилю.

Пропонуємо нові можливості для дизайнерів одягу та аксесуарів, виробників м’яких меблів, кафе, ресторанів, готелів, студій інтер’єрного дизайну, ритейлу, виробників, брендів і просто творчих людей.

Ми приділяємо велику увагу якості, безпеці та стійкості використовуваних фарб, яскравості й точності передачі кольору. Нашу продукцію можна прати, прасувати та з задоволенням використовувати роками…

ПРО НАС

Переваги роботи з нами

01.

Використовуємо великий перелік тканин для друку

02.

Працюємо з екологічними тканинами

03.

Друкуємо гіпоалергенними фарбами

04.

Використовуємо оригінальні фарби Mimaki

05.

Забезпечуємо хороший колірний обхват

06.

Робимо зразки друку перед запуском накладу

o-nas3

Команда проєкту NotBlack працює над...

Ми прагнемо бути не тільки надійним підрядником по друку на тканині, але і цінним творчим ресурсом і інструментом для будь-якого Клієнта і бізнесу, де важливі якість і різноманітність текстильних рішень.

Наші дизайнери постійно стежать за світовими трендами текстильного ринку, щоб пропонувати нові цікаві ідеї продуктів. На сайті зібрана база принтів і патернів з більш ніж 1000 позицій, яка постійно поповнюється новими іміджами. Ви можете підібрати оптимальний варіант для будь-якого завдання. Або звернутися до наших художників зі студії дизайну, які реалізують авторський принт за Вашими ескізами та побажаннями.